З 22 по 24 квітня у Святогірську на базі КП «ОДМСОК “Перлина Донеччини” пройшов освітній семінар з опанування інтелектуальної гри «Дебати». У ньому взяли участь близько 30 представників молодіжних центрів та педагогів з різних міст і районів Донецької області.

У перший день семінару представники Федерації Дебатів України (ФДУ) ДанилоРалко та Микита Андреяненков провели серію лекцій, на яких розкрили теоретичніаспекти проведення дебатів у Британському форматі. Другий день був присвяченийпрактиці – після об’єднання у команди, учасники освітнього семінару взялиучасть у дебатному турнірі. Кожний із учасників зміг продемонструвати своєвміння аргументувати власну точку зору та контраргументувати думку опонента. Усуддями турніру були методисти КПНЗ “ДОДМЦ” та представники ФДУ.

Головною метою семінару є допомога у створенні дебатних клубів у містах та районах Донецької області.

Молоді педагоги КП «ОДМСОК «Перлина Донеччини» Єрохіна Маріята Спіцин Володимир щиро дякують організаторам семінару за надану можливість  бути учасниками семінару і готові продовжувати роботу в цьому напрямку та розвивати дебатний рух підчас літнього оздоровлення на базі комплексу.