Міжрегіональний навчально-тренувальний збір футбольних арбітрів

9 квітня на території Комунального підприємства «Обласний дитячо-молодіжний санаторно-оздоровчий комплекс «Перлина Донеччини» зібрались представники п’яти областей України  для проходження навчання у триденному теоретично-практичному Міжрегіональному навчально-тренувальному зборі арбітрів.

Нововведення до Правил Гри, розбори спірних епізодів та практичні заняття, які допоможуть арбітрам правильно обирати навантаження під час підготовки до відновлення чемпіонатів та особисте спілкування з представниками суддівського корпусу Федерації футболу України – усе це чекає на представників «футбольної Феміди» найближчі 3 дні.

Семінар розпочався із вітальних слів заступника голови Громадської спілки «Федерація футболу Донецької області» – Олега Зубарева, який привітав усіх гостей на Донеччині та ще раз підкреслив, що це перший подібний міжрегіональний табір, який проводиться в Донецькій області. 

Надалі арбітрів чекають теоретичні заняття, лектором на яких виступить Володимир Дмитрович Петров та практичні заняття на футбольному стадіоні КП «ОДСМОК«Перлина Донеччина», на яких своїм досвідом у підготовці до фізичних навантажень поділяться Олександр Омельченко, Анатолій Абдула та Максим Козиряцький. Максим Козиряцький, до речі, цими вихідними обслуговував матч чвертьфіналу Кубку України «Шахтар» – «Динамо». Молоді арбітри зможуть почерпнути досвід від великих футбольних баталій та поставити питання усім викладачам навчально-тренувального збору.