19-20 вересня 2019 року у КП «ОДМСОК «Перлина Донеччини» відбувся молодіжний форум «Мирополіс», організований у межах Програми ООН з відновлення і розбудови миру, яку реалізують 4 агенції ООН (Програма розвитку ООН, ООН жінки, Фонд ООН у галузі народонаселення, Продовольча і сільськогосподарська організація ООН), у співпраці з управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації.
У заході взяли участь 200 молодих осіб із Донецької та Луганської областей, а також активісти і молодіжні лідери з інших регіонів, включно з Почесним Послом Фонду ООН у галузі народонаселення Марією Єфросініною. Метою заходу було сприяння діалогу щодо миротворчості і соціальної згуртованості між молодими людьми, місцевими громадами та лідерами громадської думки.
У рамках Форуму відбулися дві панельні дискусії з молодими лідерами, а також інтерактивні сесії за 4 напрямами: інформація та комунікація, наука та інновації, мистецтво та спорт. За кожним з напрямків було організовано двогодинну сесію в інтерактивних форматах (майстер-клас, гра, квест, робота в команді, кінофестиваль, театр, вечірка тощо).