Ось і підходить до кінця Масляниця – традиційне свято сотень поколінь.  Залишилось три дні: п’ятниця – «Тещині вечори»; субота – «Невістчиних посиденьок»; неділя –  «Прощена неділя». 

Цього року  «Тещині вечори» співпали зі святом весни 8 березня. Тож всі, хто хотів провести цей день весело, цікаво і незвичайно завітав у гості до КП «ОДМСОК «Перлина Донеччини» – і не пожалкував. Бо такої кількості розваг одночасно ніхто не бачив.

О 10.00 всіх жінок на центральних воротах зустрічали хлопці-українці з маленькими подаруночками. Свято розпочалося з Масляничного вертепу «Весела Масляна», під час якого гості не тільки підспівували і танцювали з артистами, а й брали участь у веселих конкурсах і переможці отримували призи – півників.

Після вертепу кожен міг знайти собі заняття за бажанням: поласувати млинцями, варениками з різноманітними начинками та смаколиками; скористуватися зонами приготування страв на відкритому вогні; постріляти у тирі; перевтілитися та сфотографуватися в костюмах улюблених героїв; зігрітись та влаштувати святкове застілля у корчмі; викарбувати монету на щастя; навчитися новому на різноманітних майстер-класах; дістати подарунки на масляничному стовпі; пограти та позмагатися з друзями; погадати у циганки; виграти в лотерею приз.

О 15.30 відбулося традиційне спалювання опудала Масляної.

А ті, хто залишився на ночівлю продовжили святкування на Масляничній дискотеці.

Всі, хто цього разу не зміг або не встиг потрапити на свято до
КП «ОДМСОК «Перлина Донеччини», не засмучуйтесь, Ви обов’язково  зможете до нас завітати наступного разу, якщо будете слідкувати за нашими новинами.