КП «ОДМСОК «Перлина Донеччини» – партнери XI відкритого обласного турніру з плавання обласна спартакіада «Повір у себе» на призи Героя України, ЗМС Віктора Смирнова

8 лютого до КП «ОДМСОК «Перлина Донеччини» вже вдруге завітали незвичайні гості діти із десяти областей України: Київської, Волинської, Донецької, Запорізької, Луганської, Полтавської, Рівненської, Харківської, Одеської, Миколаївської та міста Києва з вадами зору, слуху та ураженням опорно-рухового апарату, які  9 і 10 лютого взяли участь у XI відкритому обласному турнірі з плавання обласна спартакіада «Повір у себе» на призи Героя України, заслуженого майстра спорту Віктора Смирнова.

Мужності і насназі цих хлопчиків та дівчат може позаздрити кожен. В перший день вони  після тяжкої дороги  відразу відправились на екскурсію до Свято-Успенської Святогірської лаври, незважаючи на те що попереду у них два дні тяжких змагань.

Адміністраціякомплексу зичить юним спортсменам наполегливості, удачі та підкорення нових спортивнихвисот, вдалих стартів і перемог! Нехай Ваш приклад буде поштовхом для масовогорозвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних жителів нашої країни.

Нехай принципи олімпійського руху: «Швидше, вище, сильніше!» супроводжують вас скрізь і завжди!