perlynadon@gmail.com +38050 773 7878 Понеділок - П'ятниця 8.00 -16.00

ПЕРЛИНА

Кожна людина: дорослі та діти, знають «Перлина» - найкраща у світі!

КП «ОДМСОК «ПЕРЛИНА ДОНЕЧЧИНИ» – це інноваційний проект

Мета якого фізичне та морально-етичне здоров’я дітей та молоді, їх цікаве дозвілля, творчий розвиток та патріотичне виховання любові до рідного краю, а також до національних традицій.

У вартість путівки входить збалансоване п’ятиразове харчування, медичне обслуговування: фітотерапія в фітобарі, аромотерапія, групова фотон-магнітна терапія, фізіотерапія, груповий інгаляторій, спелеотерапія, кисневі коктейлі, масаж, зайняття в кімнаті психологічного розвантаження та культурно масові заходи.

Категорія кімнатВартість путівки на 21 день, грн.Вартість путівки на 18 днів, грн.Вартість путівки на 14 днів, грн.
14 чол. у кімнаті, зручності у кімнаті, TV11130,009540,007420,00
24-5 чол. у кімнаті, зручності на поверсі9450,008100,006300,00
35-8 чол. у кімнаті, зручності на поверсі7350,00 та 8400,006300,004900,00

 

За додатковою інформацією звертатися за телефонами

0507737878; 0954264141.

 

«Перлина Донеччини» - це оздоровлення і відпочинок в курортній зоні Святогір’я

Комплекс розташований на території Національного парку «Святі гори» загальною площею 25га у самому центрі хвойного лісу, там, де сосні до небес, де повітря розливається цілющим ароматом і здатний здоровлювати в зміну понад 1000 дітей та молоді віком від 6 до 18 років. Є природне озеро, утворене підземними джерелами. Озеро реконструйовано і оснащено обладнаними дитячими пляжами.

«Перлина Донеччини» - це збалансоване харчування – запорука успішного оздоровлення!

Розроблене дієтичне 5-ти разове харчування, яке включає вітамінотерапію. Питна артезіанська вода видобувається з власної свердловини, яка розташована на території, на глибині 158 метрів.

«Перлина Донеччини» - це кваліфіковані медичні послуги!

Це два медичних корпуса: двоповерховий медпункт та «Будинок здоров’я», в яких проводиться санаторне лікування органів дихання та опорно-рухового апарату, лікувальна фізкультура в залі ЛФК, фітотерапія в фітобарі, аромотерапія, групова Фатон-магнітна терапія,фізіотерапія, груповий інгаляторій, спелеотерапія, кисневі коктейлі, масаж, стоматологічний кабінет, заняття в кімнаті психологічного розвантаження.

«Перлина Донеччини» - це радість,веселощі,творчість кожен день!

З дітьми та молоддю працює професійна команда педагогів, вихователів і аніматорів. Впроваджені ексклюзивні й унікальні розважально-виховні програми та заходи. Це місто проведення різноманітних свят та фестивалів, шоу-програм,тематичних змін.  Для дітей працюють більше 20 творчих майстерень, гуртків, студій, ігровий центр, театральна студія, інтелектуальний клуб, студія телебачення та прес-центр.

«Перлина Донеччини» - це комфорт, тепло, домашній затишок і зручність проживання круглий рік!

На території комплексу знаходяться 11 сучасних двох і трьох поверхових корпусів з холами та балконами. Житлові кімнати на 4-6 осіб забезпечені душовими кабінками і санвузлами, гарячою і холодною водою. До послуг на поверхах і в кімнатах є телевізори, в холах – холодильники. Діє зона «Wi-Fi» Комплекс має:

  • Дві їдальні та адміністративні корпуси,
  • Будинок здоров’я та медичний центр,
  • Методичний центр, Дитячий Парламент,
  • «Арт-палац» , Будинок творчості,
  • Конференц-зал , сучасний кінозал,
  • Два танцювальних майданчика та літню естраду

«Перлина Донеччини» - це сучасна спортивна база!

Заняття спортом проводяться цілий рік: у закритому спортивному залі; на футбольному стадіоні зі штучним покриттям та трибунами на 1030 місць,  на сучасних волейбольних та баскетбольних полях, у тренажерному залі. Є кімнати для настільного тенісу, шахів та шашок.  Пропонуємо заняття в велосіпедном та туристичних клубах.

«Перлина Донеччини» - це гарантія безпеки кожної дитини!

У кожному корпусі цілодобово працюють помічники вихователя. У кожній кімнаті вихователя знаходиться сейф для зберігання цінних речей. Територія комплексу охороняється цілодобово штатними охоронцями, в літку додатково працівниками міліції.

Графік змін 2019-2020

Графік змвн 2019-2020

Запрошуємо до Перлини!