Сьогодні, в останній день 2018 року, на території КП «ОДМСОК «Перлина Донеччини» відбулося урочисте відкриття резиденції Санта Клауса.  О десятій ранку всі діти комплексу зібралися до конферанс-зали для участі в інтерактивній виставі «Санта Клаус та Ко». Також на свято були запрошені гості (діти та дорослі з усієї Донецької області).

Герої свята: Олаф, Олені, Пінгвіни, Ельфи, Снігова Королева та її свита шукали Санту, який загубився через витівки Баби Яги, але святу ніщо не завадило. Герої вистави разом з дітьми за допомогою чарівної шапки знайшли Санту, але Санта був хворим. Тоді вони розбудили Ведмедя своїми іграми  та танцями-зігріванцями і попросили у нього меду. Ведмідь зібрав бджілок, а бджілки принесли йому меду.Санта випив меду та одужав. 

В кінці свята Санта Клаус запросив всіх до себе у резиденцію. У резиденції на дітлахів чекали чарівні майстерні, пряникова кімната, льодова кімната, танці-зігріванці і, звісно,подарунки від доброго дідуся.

З Новим роком, з новими починаннями й новими успіхами. Бажаю новорічної радості і непередбачуваного дива, чарівної історії і яскравих, веселих моментів. Нехай Новий рік подарує світлу надію і великі сили, виконає всі добрі бажання і принесе щастя у ваш дім.

Санта Клаус з «Перлини Донеччини»