З 16 листопада по 19 листопада 2018 року Комунальне підприємство «Обласний дитячо-молодіжний санаторно-оздоровчий комплекс «Перлина Донеччини» знов приймав керівників та заступників керівників дитячих оздоровчих таборів – учасників V обласного Форуму організаторів оздоровлення та відпочинку дітей.

Програма форуму була різноманітною та цікавою. Почався форум у місті Краматорську з засідання обласної міжвідомчої комісії з підготовки та проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2018 році, далі учасники форуму переїхали до «Перлини Донеччини» (м. Святогірськ).

«Перлина» щиро вітала гостей калиновою водою та смаколиками. Але ми всі знаємо, що працівники дитячих  таборів  люди творчі, тому відразу після розселення розпочалась плідна праця.

Протягом чотирьох днів працювала методична виставка «Досягнення літа 2018», учасники форуму презентували свій досвід з організації виховної роботи, знайомились з нормативною базою щодо оздоровчої кампанії 2019 року, зустрічалися з представниками державних контролюючих служб, займалися в групах тощо. А кожного дня збиралися всі разом у конференц-залі на вечірні заходи.Родзинкою форуму стало впровадження в роботу форуму проекту «Табір в таборі»: створення і робота музичного, творчого, екологічного та медіа-кемпів, оформлення методичних стін та презентація результату роботи кемпу.


Повний фотозвіт дивіться за посиланням