20.00. Всі як завжди зібрались у конференц-залі. На сцену виходять ведучі: Чернишов Іван Костянтинович та Лисакова Дарина, вітають присутніх піснею «Добрий вечір» і пропонують сьогодні не сумувати, а згадати все найкраще, що було протягом зміни.

Концертні номери переплітаються з церемонією нагородження: вихователі нагороджують активістів своїх загонів, бажаючи дітям всього самого кращого; адміністрація номінує загони-переможці грамотами та солодкими подарунками і чим далі триває вечір тим напруженіше почуваються всі в залі, бо чекають обіцяного: всі хочуть почути кому ж пощастило і хто отримає безкоштовну путівку на відпочинок у КП «ОДМСОК «Перлина Донеччини».  І ось на сцені директор комплексу Алексєєва Олена Анатоліївна, у неї в руках сертифікати на безкоштовну путівку до «Перлини». Сертифікат не один і, навіть, їх не два, а цілих шість – оце так сюрприз.

У цей вечір подарункові сертифікати на безкоштовне оздоровлення в осінньо-зимовий період 2019 року отримали найактивніші, самі творчі діти зміни: Момот Марія-Марина, Марусов Денис, Громова Аліса, Лисакова Дарина, Батарон Олена, Куліш Єва.

Як не сумно але підійшов час розставання. Двадцять один день пролетів, як одна мить. В останнє на цій зміні звучить гімн «Перлини Донеччини», діти обіймають своїх вихователів, а сльози суму течуть по їх обличчях.

  • Фотоальбом зміни