Закупівля за телефонами:
тел. (06262) 5-52-19; 5-50-99

Інформаційна картка для батьків!

Інформаційна картка, яка допоможе нашим співробітникам якісно надавати послуги з оздоровлення та відпочинку Вашої дитини в КП «ОДМСОК «Перлина Донеччина» (здається під час заїзду менеджеру зі збуту, доступна лише директору, лікарю та вихователю).

Кожна людина: дорослі та діти, знають «Перлина» - найкраща у світі!

КП «ОДМСОК «ПЕРЛИНА ДОНЕЧЧИНИ» – це інноваційний проект мета якого фізичне та морально-етичне здоров’я дітей та молоді, їх цікаве дозвілля, творчий розвиток та патріотичне виховання любові до рідного краю, а також до національних традицій.

Просимо вас підготувати дітей до відпочинку у нашому таборі.
Подбати про моральну та психологічну підготовку, емоційний стан ваших дітей. Зазвичай, діти освоюються на новому місці і включаються в нову групу через кілька днів після прибуття в табір. На цей період припадає найбільша кількість дзвінків із проханнями «забрати додому». Психологи радять батькам заздалегідь налаштувати дітей на оптимістичний лад, наголосити, що вони вже дорослі, надавати свою підтримку. Налаштувати дітей на приємний, активний відпочинок. Розповідайте про можливості табору – гарно провести час, oздоровитися, знайти нових друзів, проявити себе найкращим чином, продемонструвати свої здібності та позитивні враження, які вони обов’язково отримають під час перебування в дитячому таборі.

Як дізнатися про стан дитини в таборі?

Відправляючи дитину в табір, дізнайтеся корпоративні номери мобільних телефонів педагогів-організаторів загону і час, зручний для дзвінка. Зателефонувавши педагогам-організаторам, ви отримаєте вичерпну інформацію про стан вашої дитини. При необхідності ви можете зателефонувати директору та практичному психологу табору.