Мобільний (виїзний) табір «Мобі – кемп «Арт - квест» для підтримки дітей та батьків, які вимушено перемістилися із Донецької області, прямує до Закарпатської області


🏕 Цього року радісне очікування літніх канікул затьмарила війна. Під час військової агресії з боку російської федерації найбільш постраждалими є діти та їх батьки, які зараз стикаються з наслідками значних психологічних травм, подолання яких потребує кваліфікованої допомоги.


🏕 У зв’язку із військовою агресією з боку російської федерації, активними бойовими діями та тимчасовою окупацією населених пунктів Донецької області, мирне населення області було вимушено переміститись в безпечні регіони країни.

🏕 З метою підтримки дітей та сімей з дітьми, які перемістилися з Донецької області, комунальним підприємством «Обласний дитячо-молодіжний санаторно-оздоровчий комплекс «Перлина Донеччини», за сприянням облдержадміністрації, впроваджується проєкт мобільного табору «Мобі – кемп «Арт - квест», спрямований на емоційне розвантаження, подолання негативного настрою, відкриття в дитині можливості визначити свій шлях перемоги над собою, допомогу в розкритті талантів та здібностей дітей при створенні свого творчого проєкту.

🤸‍♀️ ⛹️‍♀️ 25 липня в місті Ужгород Закарпатської області стартував мобільний (виїзний) табір «Мобі – кемп «Арт - квест» комунального підприємства «Обласний дитячо-молодіжний санаторно-оздоровчий комплекс «Перлина Донеччини» (далі – КП «ОДМСОК» «Перлина Донеччини» для підтримки дітей та батьків, які вимушено перемістилися із Донецької області. 🤸‍♀️ ⛹️‍♀️ В перший день роботи мобільного табору «Мобі – кемп «Арт - квест» КП «ОДМСОК» «Перлина Донеччини» прийняли участь 105 дітей та батьків, які є внутрішньо переміщеними особами.

⛺️ 🤸‍♀️ 26 та 27 липня в місті Ужгород Закарпатської області здійснював свою діяльність мобільний (виїзний) табір «Мобі – кемп «Арт - квест» комунального підприємства «Обласний дитячо-молодіжний санаторно-оздоровчий комплекс «Перлина Донеччини» (далі – КП «ОДМСОК» «Перлина Донеччини») для підтримки дітей та батьків, які вимушено перемістилися із Донецької області. ⛺️ 🤸‍♀️ Основа роботи мобільного табору «Мобі – кемп «Арт - квест» КП «ОДМСОК» «Перлина Донеччини» - це використання елементів арттерапії, спрямованих на психологічне розвантаження та підтримку.

⛺️ 🤸‍♀️ Протягом двох днів роботи мобільного табору «Мобі – кемп «Арт - квест» КП «ОДМСОК» «Перлина Донеччини» захід відвідали 140 дітей та батьків, які є внутрішньо переміщеними особами. ⛺️ 🤸‍♀️ З надзвичайним ентузіазмом та радістю маленькі гості заходу брали участь у 4 майстернях - «Школа Чарівників», де чарівниками були діти, а кожна їхня робота - чарівна казка. Діти та батьки власноруч змайстрували обереги для своїх близьких та рідних, а саме: янголят, ляльок – мотанок та долоньки миру. Також діти та батьки виготовляли браслети, віночки з живих квітів.

🤸‍♀️ ⛺️ 28 липня в місті Мукачево Закарпатської області розпочав свою діяльність мобільний (виїзний) табір «Мобі – кемп «Арт - квест» комунального підприємства «Обласний дитячо-молодіжний санаторно-оздоровчий комплекс «Перлина Донеччини» (далі – КП «ОДМСОК» «Перлина Донеччини»), для підтримки дітей та батьків, які вимушено перемістилися із Донецької області, в якому взяли участь 50 осіб. 🤸‍♀️ ⛺️ Діти та батьки взяли участь у 4 майстернях, які підготував колектив мобільного табору «Мобі – кемп «Арт - квест» КП «ОДМСОК» «Перлина Донеччини», де вони власноруч змайстрували обереги своїми руками, а саме: «Берегиня Миру та Злагоди – лялька – мотанка, «Оберег єднання» - фенічка з побажаннями, робили мініатюри «Рецепти настрою».

⛹️‍♀️ 🤸‍♀️ 02 серпня в селищі Великобийгань Берегівського району Закарпатської області продовжує свою діяльність мобільний (виїзний) табір «Мобі – кемп «Арт - квест» комунального підприємства «Обласний дитячо-молодіжний санаторно-оздоровчий комплекс «Перлина Донеччини» (далі – КП «ОДМСОК» «Перлина Донеччини»), для підтримки дітей та батьків, які вимушено перемістилися із Донецької області, в якому взяли участь 35 осіб.

⛹️‍♀️ 🤸‍♀️ Діти та батьки брали активну участь у веселих музично – танцювальних етюдах та музично-танцювальних руханках. Сьогоднішній день дітлахам та їх батькам приніс нові враження, яскраві емоції та гарний настрій.

⛺️ 🤸‍♀️ 04 серпня в місті Свалява Закарпатської області продовжує свою діяльність мобільний (виїзний) табір «Мобі – кемп «Арт - квест» комунального підприємства «Обласний дитячо-молодіжний санаторно-оздоровчий комплекс «Перлина Донеччини» (далі – КП «ОДМСОК» «Перлина Донеччини»), для підтримки дітей та батьків, які вимушено перемістилися із Донецької області, в якому взяли участь 25 осіб. ⛺️ 🤸‍♀️ Сьогодні захід розпочався з танцювально-ігрових руханок, під час яких знімалася емоційна напруга, діти розвантажувалися і були готові працювати у творчих майстернях. ⛺️ 🤸‍♀️ Також діти та батьки прийняли участь у енергетичній грі – перевтілення «Подаруй другу настрій».

В Закарпатській області продовжує свою діяльність мобільний (виїзний) табір «Мобі – кемп «Арт - квест» для підтримки дітей та батьків, які вимушено перемістилися із Донецької області 🤸‍♀️ 🏕 05 серпня в місті Іршава Закарпатської області продовжує свою діяльність мобільний (виїзний) табір «Мобі – кемп «Арт - квест» комунального підприємства «Обласний дитячо-молодіжний санаторно-оздоровчий комплекс «Перлина Донеччини» (далі – КП «ОДМСОК» «Перлина Донеччини»), для підтримки дітей та батьків, які вимушено перемістилися із Донецької області, в якому взяли участь 150 осіб. 🤸‍♀️ 🏕 Сьогодні мобільний (виїзний) табір «Мобі – кемп «Арт - квест» КП «ОДМСОК» «Перлина Донеччини» здійснював свою діяльність за принципом проходження дітьми арт- квесту «Знайди частинку Любові та Миру для рідної України!».

🤸‍♀️ 🏕 Діти брали участь у квест - експедиції в пошуках «Мрії! Невидимого Дива – Радості МИРУ!», де кожна команда мала свою карту експедиції.

🤸‍♀️ 🏕 Різноманітні творчі майстерні діти відвідували «Стежкою настрою», де вони власноруч майстрували обереги для себе та своїх близьких, зокрема «Янгол – охоронець», «Лялька – мотанка», «Оберег єднання» - фенічка, та виготовляли прикраси для флешмобу «З Україною в серці» і інтерактивного музею танцю.

🤸‍♀️ 🏕 Також для дітей колективом мобільного табору «Мобі – кемп «Арт - квест» КП «ОДМСОК» «Перлина Донеччини» підготовлено інтерактивний музей «Мир для України», під час відвідування якого діти створювали міні - музейні експозиції «Державні символи», «Духовні обереги» та дізналися про походження оберегів, їх важливість, необхідність та захист.

🤸‍♀️ 🏕 Під час роботи психологічної студії «Перемога над собою» психологом закладу застосовувались арттерапевтичні технологі, спрямовані на подолання негативного впливу та травм, отриманих дітьми внаслідок війни.

🤸‍♀️ 🏕 Танцювально – хореографічні руханки супроводжувались композицією пісні родини Яремчуків «Родина, родина від батька й до сина!», де головною декорацією був подарунок військовим, які боронять нашу Батьківщину від ворожого нападу, «Рушник єднання» - рушникова доріжка, до створення якого сьогодні діти долучились також.

🤸‍♀️ 🏕 Ми дуже сподіваємось, що сьогоднішній захід допоміг дітям отримати емоційне розвантаження, подолати негативний настрій, відкрити в собі можливості щодо визначення свого шляху перемоги над собою та допомогли в розкритті їх талантів та здібностей.

🤸‍♀️ 🏕 05 серпня поточного року мобільний табір «Мобі – кемп «Арт - квест» КП «ОДМСОК» «Перлина Донеччини» завершив свою діяльність у Закарпатській області.

Комплекс розташований на території Національного парку «Святі гори» загальною площею 25га у самому центрі хвойного лісу, там, де сосні до небес, де повітря розливається цілющим ароматом і здатний здоровлювати в зміну понад 1000 дітей та молоді віком від 6 до 18 років. Є природне озеро, утворене підземними джерелами. Озеро реконструйовано і оснащено обладнаними дитячими пляжами.

Розроблене дієтичне 5-ти разове харчування, яке включає вітамінотерапію. Питна артезіанська вода видобувається з власної свердловини, яка розташована на території, на глибині 158 метрів.

Це два медичних корпуса: двоповерховий медпункт та «Будинок здоров’я», в яких проводиться санаторне лікування органів дихання та опорно-рухового апарату, лікувальна фізкультура в залі ЛФК, фітотерапія в фітобарі, аромотерапія, групова Фатон-магнітна терапія,фізіотерапія, груповий інгаляторій, спелеотерапія, кисневі коктейлі, масаж, стоматологічний кабінет, заняття в кімнаті психологічного розвантаження.

З дітьми та молоддю працює професійна команда педагогів, вихователів і аніматорів. Впроваджені ексклюзивні й унікальні розважально-виховні програми та заходи. Це місто проведення різноманітних свят та фестивалів, шоу-програм,тематичних змін. Для дітей працюють більше 20 творчих майстерень, гуртків, студій, ігровий центр, театральна студія, інтелектуальний клуб, студія телебачення та прес-центр.

На території комплексу знаходяться 11 сучасних двох і трьох поверхових корпусів з холами та балконами. Житлові кімнати на 2 осіб забезпечені душовими кабінками і санвузлами, гарячою і холодною водою. До послуг на поверхах і в кімнатах є телевізори, в холах – холодильники. Діє зона «Wi-Fi» Комплекс має: Дві їдальні та адміністративні корпуси, Будинок здоров’я та медичний центр, Методичний центр, Дитячий Парламент, «Арт-палац» , Будинок творчості, Конференц-зал , сучасний кінозал, Два танцювальних майданчика та літню естраду.

Заняття спортом проводяться цілий рік: у закритому спортивному залі; на футбольному стадіоні зі штучним покриттям та трибунами на 1030 місць, на сучасних волейбольних та баскетбольних полях, у тренажерному залі. Є кімнати для настільного тенісу, шахів та шашок. Пропонуємо заняття в велосіпедном та туристичних клубах.

«Перлина Донеччини» - це гарантія безпеки кожної дитини!

У кожному корпусі цілодобово працюють помічники вихователя. У кожній кімнаті вихователя знаходиться сейф для зберігання цінних речей. Територія комплексу охороняється цілодобово штатними охоронцями.