Нова 3 зміна сезону 2020. "Нові враження, нові ідеї, нові розваги і звичайно нові знання!" З таким настроєм почалася зміна в Перлина Донеччини. У цій зміні пройде ряд цікавих квестів. Діти познайомляться з новими музеями музейної педагогіки. Велика кількість гуртків і секцій вже відкрили свої двері для дітей!

Майстер-клас з декорування кулінарних сувенірів пройшов в студії солодощів дитячого табору Перлина Донеччини. Діти під керівництвом досвідчених кулінарів створювали справжні шедеври кулінарного мистецтва. Тут і зірки і красиві пейзажі, і звичайно Перлина Донеччини.

Музей танців народів світу відкрився в Перлина Донеччини. У цих вечорах прінімаоі участь всі діти які відпочивають в таборі. Яскраві незабутні номери, красиві костюми і відмінні постановки від кращих хоріографов Донеччини.

IT CAMP "Portal" - Створює атмосферу присутності кожної дитини в єдиному віртуаальному просторі, можливість спілкування з однолітками та викладачами, отримання власного творчого продукту. Програма курсу для молодшої вікової категорії: Створення об'єктів из MINECRAFT в 3D. Розробка власної 2D ігри. Дитина самостійно створює власного супергероя і змушує його проживати запропанований сценарій. Знайомство із стилями комп'ютерної графіки.

Допоможе в розкритті творчих здібностей дитяча театральна студія, що працює Перлині Донеччини. Під керівництвом професійних педагогів і акторів діти віком від 8 до 13 років навчаться азам акторського мистецтва і максимально розкриють свій потенціал. Заняття в гуртку допоможуть не тільки стати творчою особистістю, а й стабілізують емоційну сферу дитини, зроблять його більш цілеспрямованим, уважним і доброзичливим.

Дитяча хореографія розвиває не тільки фізичні здібності молодого організму, але і вибудовує творчі основи особистості: поєднання музики, рухів і драматичного мистецтва виробляє художній смак дитини, а також сприяє розвитку його загальної культури та інтелекту. Органічне поєднання руху, музики, гри формує атмосферу позитивних емоцій, які в свою чергу розкріпачують дитини, роблять її поведінку природним і красивим.

У кожному таборі свої традиції, свої правила, свої особливості. Табори бувають різні, але абсолютно безглуздо питати, який табір був краще, або яка зміна мені більше сподобалася ... У кожного табору, як у походу - свої якісь моменти, які всім особливо запам'яталися, улюблені ігри і слівця, улюблені епізоди ... Мені подобається атмосфера, яка виходить в нашему таборі - коли кожен вкладає свій шматочок в цю строкату мозаїку, і паззл складається на рідкість красивий. Мені подобаються ці люди, великі і маленькі.

Дискотеки в таборі проходять приблизно раз в три-чотири дні. Ді-джей професійно і креативно підходить до проведення кожного такого вечора. Саме тому ми проводимо 3 - 4 тематичні дискотеки за зміну. ! Ти соромишся танцювати? - в нашому таборі це не проблема! Крім дитячої танцювальної анімації, що проходить на початку кожної дискотеки, раз в зміну ми проводимо захід під назвою «СтарТін»!

Пісочна анімація сприяє розвитку дрібної моторики рук, уяви, координації, формуванню мови ... Відбувається розвиток обох півкуль мозку: як правого - відповідає за творче мислення, за допомогою якого ми можемо складати і фантазувати, так і лівого - відповідає за логічне мислення і аналіз. Саме дотик до найдрібніших частинок пісочку не залишить нікого байдужим і терапевтичний ефект від пісочної анімації відбувається сам по собі, як за помахом чарівної палички ...

Уроки кулінарії у Перлині Донеччини. У дитячому віці світ сприймається по-іншому: як якесь чарівне і приголомшливе простір. І диво в очах дитини можуть втілювати часом найпростіші речі: домашні тварини, яскраве сонце на вулиці, присутність батьків поруч або, скажімо, допомога мамі в приготуванні кулінарних страв. На очах дитини абсолютно окремі продукти перетворюються в красиве і смачне блюдо за лічені хвилини.

Відео уроки в Перлині Донеччини. Курс з відеомонтажу поєднує в собі творчість і технічні навички. Хлопці навчаться створювати свої перші відеошедевр, придумуючи, знімаючи і монтуючи кращі кадри. Вони освоять техніки монтажу в редакторі відео Movavi - нарізку кадрів, створення ефектів, титри, роботу з аудіорядом. Дізнаються як знімати класні кадри на звичайний телефон і навчаться працювати з професійною відеокамерою, GoPro і квадрокоптера.

Це не просто знання, це творчість, а творчість передбачає спілкування з кожною дитиною, як з цікавою і унікальною особистістю! У творчості не буває зайвих людей, або тих, у кого щось не виходить. Місце знайдеться кожному. Скромні і вдумливі - прекрасно пишуть тексти і складають сценарії. Терплячі і зосереджені - відмінно підходять на роль режисерів монтажу.

Харчування. Збалансоване харчування - це запорука правильного розвитку дитини. Саме тому нашими поварами впроваджуються кращі технології дитячого харчування за розробками Дмитра Клопотенка, М.І. Снігура, З.Т. Корешкової.

Стартувала друга зміна сезону 2020. До нас прибули діти з різних куточків нашого області. Радісно зустрічали їх наші тютори, які підготували невеличкий концерт для всіх дітей. З хорошим настроєм і позитивними емоціями ми відкрили осінню зміну 2020!

Увечері 18 вересня дітей познайомили з красивими місцями дитячого оздоровчого центру. Розповіли про традиції і інтересніх фактах. Багато дітей отдіхают в таборі первій раз і для них Перлина стала справжнім відкриттям.

Закінчилася перша зміна 2020!

От і закінчилася сама незвичайна зміна в нашій "Перлині Донеччини". Ви спитаєте: "Чому незвичайна?" Тому що ми жили по-новому, сподівалися на нове і у нас все вийшло дуже чудово! Розваги, заняття, спілкування, пригоди, творчість - це основні тенденції першої зміни. Ми оздоровили понад 400 дітей з різних кточків нашого регіону. Нам вдалося, в умовах обмежень, поєднати за цей 21 день традиції Перлини Донеччини з креативними знахідками. Ми вперше спробували застосувати технологію "табір в таборі", що дало можливість працювати малими формами, і при цьому розширити можливості кожної окремої дитини. План заходів було складено так, що кожен табір працював за окремою власною програмою, і при цьому носив всебічний характер, зачіпав всі аспекти і напрямки єдиної концепції. Діти із задоволенням працювали над створенням проекту "Ми - покоління Z" у Media camp, в який ми об'єднали дітей з бажання вчитися спілкуванню, будувати відносини і творчо підходити до вирішення конфліктів та будь-яких життєвих ситуацій. Спілкування й одночасно навчання в ігровій формі. Такий формат допоміг краще пізнати себе і отримати корисний досвід, який обов’язково стане у пригоді в житті.

Дуже цікавою для дітей стала робота над розвитком музейних технологій, створенням квест-кімнат. Вони проявили не аби-які здібності та знання при роботі над музеєм українського костюму, літописом "Стежками Перлини". Разом із наставниками діти створювали квест "Пригоди Ключика". Родзинкою нашої Перлини Донеччини стало конструкторське бюро ідей "Коловорот успіху", яке зібрало в єдине коло справжніх винахідників. Діти з натхненням працювали над розробленням нового іміджу сучасного дитячого центру, який складається з пригод, організації віртуальних подорожей по країнам та світу. Яскравим моментом стало розроблення власної валюти ...., визначення цікавинок та взяття їх в аренду для проведення заходів. Нестандартні, цікаві, приголомшливі ідеї і задоволення від ігрових моментів. Для юних дослідників було розроблено програму "Наукові канікули". Нескінченні запитання, які ставлять діти, через власну допитливість, та знаходження шляхів іх вирішення. Тільки у нас діти дізналися як змінеться структура води при слуханні музики. Створили власні заморожені картини "Дружба води з природою". Кожного вразило малювання свічкою по воді та надзвичайне розкриття квітки бажання. Всім добре відомо, що зміцнювати здоров'я неможливо без спорту, тому щодня для дітей проводилася весела зарядка на свіжому повітрі, на якій загонам вручалися грамоти та цінні прзи за спортивні досягнення. Скільки всього можна розповісти про заходи, конкурси та їх учасників. Але хочеться висловити величезну подяку людям, які залишалися весь цей час «за кадром». Це наші улюблені і чудові кухарі, без яких не було б у наших дітей таких смачних сніданків і обідів. Протягом всієї табірної зміни хлопці та дівчата з величезним задоволенням відвідували їдальню і висловлювали велику подяку кухарям. Збалансоване харчування - це запорука правильного розвитку дитини. Саме тому нашими поварами впроваджуються кращі технології дитячого харчування за розробками Дмитра Клопотенка, М.І. Снігура, З.Т. Корешкової. А незвичайні майсер-класи по приготуванню блинчиків, шашличків та люля наші діти будуть точно згадувати ще не один раз протягом свого життя. Ми дуже сподіваємося, що дні, проведені в "Перлині Донеччини", назавжди запам'ятаються дітям і залишаться наповненими незабутніми враженнями і приємними спогадами.

Конструкторське бюро ідей "Коловорот успіху" Родзинкою нашої Перлини Донеччини є дитяче конструкторське бюро ідей, яке зібрало в єдиний коловорот справжніх винахідників. Діти з натхненням працюють над розробленням нового іміджу сучасного дитячого центру, який складається з пригод, організації віртуальних подорожей по країна та світу. Яскравим моментом стало розроблення власної валюти ...., визначення цікавинок та взяття їх в аренду для проведення заходів. Нестандартні, цікаві, приголомшливі ідеї і задоволення від ігрових моментів.

Кімната досліджень та експриментів Для юних дослідників розроблено програму "Наукові канікули". Нескінченні запитання, які ставлять діти, черех власну допитливість, та знаходження шляхів іх вирішення. Тільки у нас діти покажуть вам як змінеться структура води при слуханні музики. Створять власні заморожені картини "Дружба води з природою". Кожного вразить малювання свічкою по воді та надзвичайне розкриття квітки бажання. Для дітей старшого віку - програма "Покоління Z". Проект створений для дітей у яких є бажання вчитися спілкуванню, будувати відносини і творчо підходити до вирішення конфліктів та будь-яких життєвих ситуацій. Спілкування й одночасно навчання в ігровій формі. Такий формат допомагає краще пізнати себе і отримати корисний досвід, який обов’язково стане у пригоді в житті.

Квест-кімната "Пригоди Ключика" Хто з нас не мріяв в дитинстві потрапити у справжній світ пригод? Ми запросили дітей здійснити свої мрії. Адже, коли вони закривають за собою двері квест кімнати, то поринають у надзвичайну таємничу атмосферу, забуваючи про все навколо і захопливо розв’язують завдання, знаходять підказки щоб вибратися з чарівної кімнати. Ми намагалися разом з дітьми максимально відтворити автентичну атмосферу і підготувати багато цікавинок та складних завдань, які потрібно вирішити на шляху до виходу. Так що квест-кімната своїх відвідувачів легко не відпустить. Для успіху необхідно спробувати свої сили, застосувати логіку та випробувати їнтуїцію, попрацювати в команді для досягнення головної мети – знайти всі ключики.

Ми з нетерпінням чекали відкриття сезону Літа-2020. І, нарешті, це сталося! 26-27 серпня КП ОДМСОК "Перлина Донеччини" прийняла понад 300 хлопчиків і дівчат з різних міст нашої області.

Дива перлини - технології виготовлення ляльок. Виготовлення іграшки - це захоплююче заняття, не тільки гра і розвага, а й спосіб творчого самовираження. Робота над сучасної та народної іграшкою

Перлина Донеччини - відкриття Sport Camp. Дивіться і радійте тому, що наші діти такі спортивні, забавні і життєрадісним. Вони впевнено йдуть у своєму житті з позитивним настроєм і мріями.

Інформаційна картка для батьків!

Інформаційна картка, яка допоможе нашим співробітникам якісно надавати послуги з оздоровлення та відпочинку Вашої дитини в КП «ОДМСОК «Перлина Донеччина» (здається під час заїзду менеджеру зі збуту, доступна лише директору, лікарю та вихователю).

Графік заїздів 2020!


1 зміна - 26.08 -15.09 (21 день)
2 зміна - 18.09 - 08.10 (21 день)
3 зміна - 11.10 - 31.10 (21 день)
4 зміна - 03.11 - 23.11 (21 день)
5 зміна - 26.11 - 16.12 (21 день)

Категорія кімнат

Зручності у кімнаті, TV (корпус № 3, 4) - 18375 грн.

Зручності на поверсі, (корпус № 2, 6, 7) - 15645,00 грн.

Зручності на поверсі, (корпус № 8, 9, 10. № 1 Будинок знань) - 13860,00 грн.

Кожна людина: дорослі та діти, знають «Перлина» - найкраща у світі!

КП «ОДМСОК «ПЕРЛИНА ДОНЕЧЧИНИ» – це інноваційний проект мета якого фізичне та морально-етичне здоров’я дітей та молоді, їх цікаве дозвілля, творчий розвиток та патріотичне виховання любові до рідного краю, а також до національних традицій.

Комплекс розташований на території Національного парку «Святі гори» загальною площею 25га у самому центрі хвойного лісу, там, де сосні до небес, де повітря розливається цілющим ароматом і здатний здоровлювати в зміну понад 1000 дітей та молоді віком від 6 до 18 років. Є природне озеро, утворене підземними джерелами. Озеро реконструйовано і оснащено обладнаними дитячими пляжами.

Розроблене дієтичне 5-ти разове харчування, яке включає вітамінотерапію. Питна артезіанська вода видобувається з власної свердловини, яка розташована на території, на глибині 158 метрів.

Це два медичних корпуса: двоповерховий медпункт та «Будинок здоров’я», в яких проводиться санаторне лікування органів дихання та опорно-рухового апарату, лікувальна фізкультура в залі ЛФК, фітотерапія в фітобарі, аромотерапія, групова Фатон-магнітна терапія,фізіотерапія, груповий інгаляторій, спелеотерапія, кисневі коктейлі, масаж, стоматологічний кабінет, заняття в кімнаті психологічного розвантаження.

З дітьми та молоддю працює професійна команда педагогів, вихователів і аніматорів. Впроваджені ексклюзивні й унікальні розважально-виховні програми та заходи. Це місто проведення різноманітних свят та фестивалів, шоу-програм,тематичних змін. Для дітей працюють більше 20 творчих майстерень, гуртків, студій, ігровий центр, театральна студія, інтелектуальний клуб, студія телебачення та прес-центр.

На території комплексу знаходяться 11 сучасних двох і трьох поверхових корпусів з холами та балконами. Житлові кімнати на 2 осіб забезпечені душовими кабінками і санвузлами, гарячою і холодною водою. До послуг на поверхах і в кімнатах є телевізори, в холах – холодильники. Діє зона «Wi-Fi» Комплекс має: Дві їдальні та адміністративні корпуси, Будинок здоров’я та медичний центр, Методичний центр, Дитячий Парламент, «Арт-палац» , Будинок творчості, Конференц-зал , сучасний кінозал, Два танцювальних майданчика та літню естраду.

Заняття спортом проводяться цілий рік: у закритому спортивному залі; на футбольному стадіоні зі штучним покриттям та трибунами на 1030 місць, на сучасних волейбольних та баскетбольних полях, у тренажерному залі. Є кімнати для настільного тенісу, шахів та шашок. Пропонуємо заняття в велосіпедном та туристичних клубах.

«Перлина Донеччини» - це гарантія безпеки кожної дитини!

У кожному корпусі цілодобово працюють помічники вихователя. У кожній кімнаті вихователя знаходиться сейф для зберігання цінних речей. Територія комплексу охороняється цілодобово штатними охоронцями.