Запрошуємо Вас долучитися до Обласної Благодійної Акції «ПОДАРУЙ ДИТИНІ РІЗДВЯНЕ ДИВО!» та подарувати таким дітям, які опинилися в складній життєвій ситуації відпочинок в «Перлині Донеччини». ВИ ДОБРИЙ ЧАРІВНИК для дітей, які найбільше потребують казкових вражень.

Нехай РІЗДВЯНІ СВЯТА стануть теплішими для всіх дитячих сердець і дарують радість тим, хто долучився та подарував Різдвяне Диво дітям.

Підхопи різдвяний настрій разом з «Перлиною Донеччини». Для цього необхідно зробити лише декілька кроків:

УВАГА!
ОБЛАСНА БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ
«Подаруй дитині Різдвяне Диво!»

за підтримки Донецької обласної державної адміністрації
для дітей, які опинилися в складній життєвій ситуацію (діти з притулків, вихованці дитячих будинків, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування тощо)

Започаткована Комунальним підприємством «Обласний дитячо-молодіжний санаторно-оздоровчий комплекс
«ПЕРЛИНА ДОНЕЧЧИНИ»
за власні кошти подарує Різдвяне Диво 10 дітям, які будуть запрошені до комплексу на відпочинкову зміну з 3 по 12 січня 2022 року
Запрошуємо Вас приєднатися до нашої акції та подарувати знедоленим дітям Різдвяне Диво!

Якщо Ви: - соціально відповідальні; - милосердні; - чуйні

Різдвяне Диво це: Диво здоров’явідновлення Диво комфорту Диво співдружності Диво творчості! Резиденція Санта Клауса Магічна лабораторія «Ера Чарівників»

Шоу «Зачарований цирк» Детективне агентство «Як Санта загубився» Школа кулінарних мистецтв «Прянична Майстерня» Фабрика льодяних іграшок «У сніговому царстві»

Дітей будуть чекати неймовірні пригоди, квести, флешмоби, ігри!
Вартість відпочинку однієї дитини складає 7400 грн.
Ви, як повноправний учасник нашої благодійної акції, можете зробити свій благодійний внесок шляхом оплати відпочинку дітей.

ДАВАЙТЕ РАЗОМ ПОДАРУЄМО ДІТЯМ РІЗДВЯНЕ ДИВО!

ПРИЄДНУЙТЕСЯ!
Наш телефон 0507737878 e-mail: perlynadon@gmail.com www.perlynadon.org

Полікультурний простір "Перлини Донеччини" базується на фундаментальному методичному принципі, який говорить, що у всіх і кожного є культура. Сучасна соціальна реальність все більше стає полікультурним простором, в якому відбувається визнання відмінностей, множинності культурного і соціального універсуму, толерантності, віротерпимості, діалогу культур.

Мета створення полікультурного центру: Знайомство дітей з культурною спадщиною різних народів, створення умов при яких вони можуть зануритися в їх історію, дізнатися традиції, спробувати себе в різних видах мистецтв і ремесел, а так само зможуть створити культуру, традиції і стиль свого народу.

УВАГА! ДИВИСЬ! ПОСПІШАЙ! ЗАБРОНЮЙ!

Всіх хто хоче провести семінари, семінари-наради, семінари-тренінги спортивні семінари- збори "Перлина Донеччини" запрошує!

Наш комплекс: Ідеально підходить для відновлення здоров’я в неповторній атмосфері унікальної природи Святогор’я.

Пропонує послуги з надання місць короткотермінового розміщення (проживання), з кількістю учасників згідно до вимог чинного законодавства.

Керівникам підприємств Донеччини.

Осінь - це той час, якого чекає з нетерпінням кожна дитина. Адже, саме тоді діти мають йти до школи щоб отримати нові знання, пізнати світ, відчути радість від спілкування з друзями. Але навчаючись можна добре відпочити, розважитись та стати здоровішими, сильнішими і самостійними в "Перлине Донеччини".

Для того, щоб найсвітліші очікування дитини стали реальністю, потурбуйтесь про це заздалегідь. Не варто відкладати вирішення питання до літнього оздоровлення та відпочинку дітей вашої організації. Тим паче, що наше підприємство вже сьогодні готове підтримати Вас матеріально та підказати як це зробити, щоб це було: комфортно, корисно, головне - доступно!!! Для цього ВАМ потрібно зробити лише декілька кроків:

Вартість путівки на 2021 рік:

№ корпусу

Кількість місць у корпусі

Середня ціна, грн. 1 путівки

Будинок №2; по 4-5 чол. у кімнаті, зручності на поверсі

2 - 60
6 - 56

13145,00

Будинок №3;4 по 4 чол. у кімнаті, зручності в кімнаті

3 - 72
4 - 72

16050,00

Будинок № 7; 8; 9 по 5-6 чол. у кімнаті, зручності на поверсі

7 – 72
8 – 54
9 - 54

12000,00

Закупівля за телефонами:
тел. (06262) 5-52-19; 5-50-99

Інформаційна картка для батьків!

Інформаційна картка, яка допоможе нашим співробітникам якісно надавати послуги з оздоровлення та відпочинку Вашої дитини в КП «ОДМСОК «Перлина Донеччина» (здається під час заїзду менеджеру зі збуту, доступна лише директору, лікарю та вихователю).

Кожна людина: дорослі та діти, знають «Перлина» - найкраща у світі!

КП «ОДМСОК «ПЕРЛИНА ДОНЕЧЧИНИ» – це інноваційний проект мета якого фізичне та морально-етичне здоров’я дітей та молоді, їх цікаве дозвілля, творчий розвиток та патріотичне виховання любові до рідного краю, а також до національних традицій.

Комплекс розташований на території Національного парку «Святі гори» загальною площею 25га у самому центрі хвойного лісу, там, де сосні до небес, де повітря розливається цілющим ароматом і здатний здоровлювати в зміну понад 1000 дітей та молоді віком від 6 до 18 років. Є природне озеро, утворене підземними джерелами. Озеро реконструйовано і оснащено обладнаними дитячими пляжами.

Розроблене дієтичне 5-ти разове харчування, яке включає вітамінотерапію. Питна артезіанська вода видобувається з власної свердловини, яка розташована на території, на глибині 158 метрів.

Це два медичних корпуса: двоповерховий медпункт та «Будинок здоров’я», в яких проводиться санаторне лікування органів дихання та опорно-рухового апарату, лікувальна фізкультура в залі ЛФК, фітотерапія в фітобарі, аромотерапія, групова Фатон-магнітна терапія,фізіотерапія, груповий інгаляторій, спелеотерапія, кисневі коктейлі, масаж, стоматологічний кабінет, заняття в кімнаті психологічного розвантаження.

З дітьми та молоддю працює професійна команда педагогів, вихователів і аніматорів. Впроваджені ексклюзивні й унікальні розважально-виховні програми та заходи. Це місто проведення різноманітних свят та фестивалів, шоу-програм,тематичних змін. Для дітей працюють більше 20 творчих майстерень, гуртків, студій, ігровий центр, театральна студія, інтелектуальний клуб, студія телебачення та прес-центр.

На території комплексу знаходяться 11 сучасних двох і трьох поверхових корпусів з холами та балконами. Житлові кімнати на 2 осіб забезпечені душовими кабінками і санвузлами, гарячою і холодною водою. До послуг на поверхах і в кімнатах є телевізори, в холах – холодильники. Діє зона «Wi-Fi» Комплекс має: Дві їдальні та адміністративні корпуси, Будинок здоров’я та медичний центр, Методичний центр, Дитячий Парламент, «Арт-палац» , Будинок творчості, Конференц-зал , сучасний кінозал, Два танцювальних майданчика та літню естраду.

Заняття спортом проводяться цілий рік: у закритому спортивному залі; на футбольному стадіоні зі штучним покриттям та трибунами на 1030 місць, на сучасних волейбольних та баскетбольних полях, у тренажерному залі. Є кімнати для настільного тенісу, шахів та шашок. Пропонуємо заняття в велосіпедном та туристичних клубах.

«Перлина Донеччини» - це гарантія безпеки кожної дитини!

У кожному корпусі цілодобово працюють помічники вихователя. У кожній кімнаті вихователя знаходиться сейф для зберігання цінних речей. Територія комплексу охороняється цілодобово штатними охоронцями.