«Вільна спільнота журналістів – експрес Перлинка» Media Camp Майстер – клас онлайн газети «ТВІКС- творчі, веселі, ініціативні, компанійські, симпатичні» Радіо газета – « Увага! Говорить Перлина»Відеоблог – «Секрети відео фільмів» Клуб «Унікум» Онлайн Газета «ТВІКС» Гра - Розподіл на редакційні відділи: Автори письменники. Художники. Фоторепортери. Відеоблог Віртуальна подорож «Наша Батьківщина». Віртуальна зустріч з: Ліною Костенко «Крила». Піснями-роздумами. Перемога над собою Сила волі, віра в себе Дорога до мрії Відеоряд: «Про тишу життя». Відео притчі «Буси із бірюзи».

IT CAMP "Portal" Вікові категорії: 9-11 років та 12-14 років "Portal" створює атмосферу присутності кожної дитини в єдиному віртуаальному просторі, можливість спілкування з однолітками та викладачами, отримання власного творчого продукту. Програма курсу для молодшої вікової категорії: Створення об'єктів из MINECRAFT в 3D. Розробка власної 2D ігри (із використанням об'єктів із MINECRAFT). Програма курсу для молодшої вікової категорії: Дитина самостійно створює власного супергероя і змушує його проживати запропанований сценарій. Знайомство із стилями комп'ютерної графіки. Програма курсу для старшої вікової категорії: Створення власного онлайн середовища Ведення блогу та просування сайту Програма курсу для старшої вікової категорії: Стилі комп'ютерної графіки Фото-відео лабораторія - монтаж та обробка відео, обробка фото. Анімація і мультиплікація.

Всіх, хто хоче провести семінари, семінари-наради, семінари-тренінги, спортивні семінари - збори "Перлина Донеччини” запрошує. Наш комплекс: Ідеально підходить для відновлення здоров’я в неповторній атмосфері унікальної природи Святогір'я. Пропонує послуги з надання місць короткотермінового розміщення (проживання), з кількістю учасників згідно вимог чинного законодавства. До уваги учасників: Приміщення для проведення групових семінарів-тренінгів. Обладнаний конференц-зал сучасною аудіо та візуальною технікою, м'якими меблями та Wi-Fi.

«Спілкування БЕЗ МЕЖ!» English Camp Знайомство з англійськими звичаями та традиціями. Гра - Дослідження. «Видатні місця Великобританії, Лондона». Знайомство «Що таке екологія?». Що впливає на навколишнє середовище? Як люди впливають на екологію? Перегляд мультфільму на англійській мові на екологічну тему та його обговорення. Проблемна рольова гра «Людство та екологія». Презентація «Екологічна ситуація в Україні та ВБ». Мозковий штурм «Що робити?» Перегляд фільму на англійській мові. Створення інформаційного плакату про Фаст-фуд. Рольова-гра "Welcome to Travel Agency" Гра – дослідження «Видатні місця Великобританії, Лондона». «В пошуках щастя» (психологічні дослідження) Гра – «Таємниці та загадки видатних місць країни». Стоунхедж, озеро Лох-Нес. Презентація «Які вони дивні ці англійці». Інтенсив: Дискусія «Чи такі ми різні – українці та англійці?» Дебати «Куди б я пішов у Лондоні і чому?» "Ділове англійське спілкування" на тему: "Гроші". Дискусія за темою : « Parents and Children – Enemies or Friends ?» "Зелена енергія і розумний будинок" БРЕЙН-РИНГ НА ТЕМУ: “Welcome to London”