Подаруй дитині Різдвяне Диво!

🎁 🎄 За підтримки облдержадміністрації в області проведено благодійну акцію «Подаруй дитині Різдвяне Диво!» для дітей, які опинились в складних життєвих обставинах.
🎁 🎄 Метою акції стало бажання, щоб діти Донецької області, які опинились в складних життєвих обставинах, зустрілися зі справжнім Різдвяним Дивом, - дивом людської доброти, любові та чуйності, - чого, можливо, так не вистачає в нашому світі.
🎁 🎄 Об’єднавши зусилля небайдужих можна зробити багато добрих справ, зокрема, здійснити дитячу мрію.
🎁 🎄 3 січня 2022 року комунальне підприємство «Перлина Донеччини» радісно зустріло на зимову відпочинкову зміну 132 дитини, в тому числі 42 дитини в рамках обласної благодійної акції «Подаруй дитині Різдвяне Диво!».
🎁 🎄 Діти, які отримали путівку в рамках зазначеної благодійної акції, – діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти, один із батьків яких загинув у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, вихованці будинків сімейного типу, діти, що мешкають на лінії зіткнення, діти, які є внутрішньо переміщеними особами, діти з багатодітних родин, діти з інвалідністю, діти з малозабезпечених родин.
🎁 🎄 Під час зміни діти проведуть 10 незабутніх днів під опікою Санта Клауса, стануть учасниками фестивалю Різдвяних Вертепів в Святогірському лісі в затишних обіймах «Перлини Донеччини».
🎁 🎄 Попереду у дітей - казкові пригоди: експромт-театр «Детективна агенція «Як Санта загубився», фестиваль Різдвяних Вертепів, квести та ігри, флешмоби, дослідницькі лабораторії, віртуальні музеї, творчі майстерні, що відкриються в сніговій Резиденції Санти, снігові забави, колядки та щедрівки.
🎁 🎄 Бажаємо дітям веселого відпочинку, яскравих емоцій, нових друзів та гарного настрою!

Запрошуємо Вас долучитися до Обласної Благодійної Акції «ПОДАРУЙ ДИТИНІ РІЗДВЯНЕ ДИВО!» та подарувати - купити путівку(путівки) в "Перлину Донеччини" таким дітям, які опинилися в складній життєвій ситуації відпочинок в «Перлині Донеччини». ВИ ДОБРИЙ ЧАРІВНИК для дітей, які найбільше потребують казкових вражень.

УВАГА!
ОБЛАСНА БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ
«Подаруй дитині Різдвяне Диво!»

за підтримки Донецької обласної державної адміністрації
для дітей, які опинилися в складній життєвій ситуацію (діти з притулків, вихованці дитячих будинків, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування тощо)

Започаткована Комунальним підприємством «Обласний дитячо-молодіжний санаторно-оздоровчий комплекс
«ПЕРЛИНА ДОНЕЧЧИНИ»
за власні кошти подарує Різдвяне Диво 10 дітям, які будуть запрошені до комплексу на відпочинкову зміну з 3 по 12 січня 2022 року
Запрошуємо Вас приєднатися до нашої акції та подарувати знедоленим дітям Різдвяне Диво!

ДАВАЙТЕ РАЗОМ ПОДАРУЄМО ДІТЯМ РІЗДВЯНЕ ДИВО!

ПРИЄДНУЙТЕСЯ!
Наш телефон 0505247871
e-mail: perlynadon@gmail.com
www.perlynadon.org

Цікаво і барвисто пройшла презентація програми табору на другу зміну 2021 р Деї з разнигх міст Донеччини показали свої вміння і таланти. Чудовий настрій і хороший заряд енергії отримали хлопчики і дівчатка які приїхали відпочивати в Перлину Донеччини.

Наші діти такі спортивні, забавні і життєрадісні. Вони впевнено йдуть у своєму житті з позитивним настроєм і мріями. І ми хочемо, щоб це літо запам'яталося їм як мить хорошого і невимушеного спілкування з друзями.

«Перлина під різними кутами»…Під таким гаслом пройшов конкурсний фото-квест. Діти не просто знайомилися з комплексом, а робили оригінальні фото, знімали маленькі відео, ділилися враженнями.

Приготування фондю - це цікаво, пізнавально і смачно. Під час проведення вечірніх посиденьок діти із задоволенням самостійно роблять для себе і друзів ці ласощі.

Єднання з природою, контакт з представниками фауни - один з головних напрямків роботи в нашому комплексі. Катання на конях не тільки цікава розвага, але і важлива психологічна терапія для дітей проживають в нашому місті.

В Перлині Донеччини проведено оновлення спортивного стадіону. Хлопчики і дівчатка з радастью і інтересом провели перші "Веселі старти" на найкрасивішому дитячому стадіоні України.

Харчування. Збалансоване харчування - це запорука правильного розвитку дитини. Саме тому нашими поварами впроваджуються кращі технології дитячого харчування за розробками Дмитра Клопотенка, М.І. Снігура, З.Т. Корешково

Наші діти такі спортивні, забавні і життєрадісні. Вони впевнено йдуть у своєму житті з позитивним настроєм і мріями. І ми хочемо, щоб це літо запам'яталося їм як мить хорошого і невимушеного спілкування з друзями.

Цікаво і барвисто пройшла презентація програми табору на першу зміну 2021 р Деї з разнигх міст Донеччини показали свої вміння і таланти. Головними героями цього вечора стали персонажі з фільму "Джуманджі" і "Гаррі Поттер". Чудовий настрій і хороший заряд енергії отримали хлопчики і дівчатка які приїхали відпочивати в Перлину Донеччини.

IT CAMP "Portal" - Створює атмосферу присутності кожної дитини в єдиному віртуаальному просторі, можливість спілкування з однолітками та викладачами, отримання власного творчого продукту. Програма курсу для молодшої вікової категорії: Створення об'єктів из MINECRAFT в 3D. Розробка власної 2D ігри. Дитина самостійно створює власного супергероя і змушує його проживати запропанований сценарій. Знайомство із стилями комп'ютерної графіки.

Допоможе в розкритті творчих здібностей дитяча театральна студія, що працює Перлині Донеччини. Під керівництвом професійних педагогів і акторів діти віком від 8 до 13 років навчаться азам акторського мистецтва і максимально розкриють свій потенціал. Заняття в гуртку допоможуть не тільки стати творчою особистістю, а й стабілізують емоційну сферу дитини, зроблять його більш цілеспрямованим, уважним і доброзичливим.

Дитяча хореографія розвиває не тільки фізичні здібності молодого організму, але і вибудовує творчі основи особистості: поєднання музики, рухів і драматичного мистецтва виробляє художній смак дитини, а також сприяє розвитку його загальної культури та інтелекту. Органічне поєднання руху, музики, гри формує атмосферу позитивних емоцій, які в свою чергу розкріпачують дитини, роблять її поведінку природним і красивим.

У кожному таборі свої традиції, свої правила, свої особливості. Табори бувають різні, але абсолютно безглуздо питати, який табір був краще, або яка зміна мені більше сподобалася ... У кожного табору, як у походу - свої якісь моменти, які всім особливо запам'яталися, улюблені ігри і слівця, улюблені епізоди ... Мені подобається атмосфера, яка виходить в нашему таборі - коли кожен вкладає свій шматочок в цю строкату мозаїку, і паззл складається на рідкість красивий. Мені подобаються ці люди, великі і маленькі.

Дискотеки в таборі проходять приблизно раз в три-чотири дні. Ді-джей професійно і креативно підходить до проведення кожного такого вечора. Саме тому ми проводимо 3 - 4 тематичні дискотеки за зміну. ! Ти соромишся танцювати? - в нашому таборі це не проблема! Крім дитячої танцювальної анімації, що проходить на початку кожної дискотеки, раз в зміну ми проводимо захід під назвою «СтарТін»!

Пісочна анімація сприяє розвитку дрібної моторики рук, уяви, координації, формуванню мови ... Відбувається розвиток обох півкуль мозку: як правого - відповідає за творче мислення, за допомогою якого ми можемо складати і фантазувати, так і лівого - відповідає за логічне мислення і аналіз. Саме дотик до найдрібніших частинок пісочку не залишить нікого байдужим і терапевтичний ефект від пісочної анімації відбувається сам по собі, як за помахом чарівної палички ...

Уроки кулінарії у Перлині Донеччини. У дитячому віці світ сприймається по-іншому: як якесь чарівне і приголомшливе простір. І диво в очах дитини можуть втілювати часом найпростіші речі: домашні тварини, яскраве сонце на вулиці, присутність батьків поруч або, скажімо, допомога мамі в приготуванні кулінарних страв. На очах дитини абсолютно окремі продукти перетворюються в красиве і смачне блюдо за лічені хвилини.

Відео уроки в Перлині Донеччини. Курс з відеомонтажу поєднує в собі творчість і технічні навички. Хлопці навчаться створювати свої перші відеошедевр, придумуючи, знімаючи і монтуючи кращі кадри. Вони освоять техніки монтажу в редакторі відео Movavi - нарізку кадрів, створення ефектів, титри, роботу з аудіорядом. Дізнаються як знімати класні кадри на звичайний телефон і навчаться працювати з професійною відеокамерою, GoPro і квадрокоптера.

Це не просто знання, це творчість, а творчість передбачає спілкування з кожною дитиною, як з цікавою і унікальною особистістю! У творчості не буває зайвих людей, або тих, у кого щось не виходить. Місце знайдеться кожному. Скромні і вдумливі - прекрасно пишуть тексти і складають сценарії. Терплячі і зосереджені - відмінно підходять на роль режисерів монтажу.

Харчування. Збалансоване харчування - це запорука правильного розвитку дитини. Саме тому нашими поварами впроваджуються кращі технології дитячого харчування за розробками Дмитра Клопотенка, М.І. Снігура, З.Т. Корешкової.

Стартувала друга зміна сезону 2020. До нас прибули діти з різних куточків нашого області. Радісно зустрічали їх наші тютори, які підготували невеличкий концерт для всіх дітей. З хорошим настроєм і позитивними емоціями ми відкрили осінню зміну 2020!

Увечері 18 вересня дітей познайомили з красивими місцями дитячого оздоровчого центру. Розповіли про традиції і інтересніх фактах. Багато дітей отдіхают в таборі первій раз і для них Перлина стала справжнім відкриттям.

Конструкторське бюро ідей "Коловорот успіху" Родзинкою нашої Перлини Донеччини є дитяче конструкторське бюро ідей, яке зібрало в єдиний коловорот справжніх винахідників. Діти з натхненням працюють над розробленням нового іміджу сучасного дитячого центру, який складається з пригод, організації віртуальних подорожей по країна та світу. Яскравим моментом стало розроблення власної валюти ...., визначення цікавинок та взяття їх в аренду для проведення заходів. Нестандартні, цікаві, приголомшливі ідеї і задоволення від ігрових моментів.

Кімната досліджень та експриментів Для юних дослідників розроблено програму "Наукові канікули". Нескінченні запитання, які ставлять діти, черех власну допитливість, та знаходження шляхів іх вирішення. Тільки у нас діти покажуть вам як змінеться структура води при слуханні музики. Створять власні заморожені картини "Дружба води з природою". Кожного вразить малювання свічкою по воді та надзвичайне розкриття квітки бажання. Для дітей старшого віку - програма "Покоління Z". Проект створений для дітей у яких є бажання вчитися спілкуванню, будувати відносини і творчо підходити до вирішення конфліктів та будь-яких життєвих ситуацій. Спілкування й одночасно навчання в ігровій формі. Такий формат допомагає краще пізнати себе і отримати корисний досвід, який обов’язково стане у пригоді в житті.

Квест-кімната "Пригоди Ключика" Хто з нас не мріяв в дитинстві потрапити у справжній світ пригод? Ми запросили дітей здійснити свої мрії. Адже, коли вони закривають за собою двері квест кімнати, то поринають у надзвичайну таємничу атмосферу, забуваючи про все навколо і захопливо розв’язують завдання, знаходять підказки щоб вибратися з чарівної кімнати. Ми намагалися разом з дітьми максимально відтворити автентичну атмосферу і підготувати багато цікавинок та складних завдань, які потрібно вирішити на шляху до виходу. Так що квест-кімната своїх відвідувачів легко не відпустить. Для успіху необхідно спробувати свої сили, застосувати логіку та випробувати їнтуїцію, попрацювати в команді для досягнення головної мети – знайти всі ключики.

Ми з нетерпінням чекали відкриття сезону Літа-2020. І, нарешті, це сталося! 26-27 серпня КП ОДМСОК "Перлина Донеччини" прийняла понад 300 хлопчиків і дівчат з різних міст нашої області. Перед зустріччю дітей комлекс був підготовлений відповідно до діючих санітарних вимог, проведено генеральне прибирання із застосуванням дезінфікуючих засобів. У всіх місцях перебування дітей встановлені дозатори з антисептиками, кожні дві години проходить спеціальна обробка дверних ручок і всіх поверхонь. Дітям регулярно вимірюють температуру. Всі співробітники їдальні працюють в масках і рукавичках. Створено запас дезінфікуючих засобів, масок і рукавичок на всі зміни. Співробітники табору успішно пройшли медичний огляд і інструктаж по роботі з дітьми в умовах карантину. Для дітей організовано п'ятиразове харчування та проживання в комфортних корпусах. Молоді та енергійні тютори допоможуть кожній дитині знайти заняття до душі і повноцінно відпочити. Тим більше що в "Перлині Донеччини" йде реалізація програми "табір в таборі", завдяки якій, діти зможуть не тільки цікаво відпочити, а й дізнаються багато корисного, зможуть реалізувати свій власний творчий проект. Ми створили всі умови для того, щоб на 21 день діти поринули разом з нами в єдиний простір гри, творчості, досліджень, спілкування та натхнення!

Перлина донеччини - відкриття Sport Camp. Дивіться і радійте тому, що наші діти такі спортивні, забавні і життєрадісним. Вони впевнено йдуть у своєму житті з позитивним настроєм і мріями. І ми хочемо, щоб ті літо запам'яталося їм як мить хорошого і невимушеного спілкування з друзями. Наші діти непосиди і тому ми влаштовуємо веселі ігри, естафети та змагання. Ласкаве сонечко, чисте повітря і інструктори професіонали створюють умови для комфортного заняття спортом. Активності, які ми пропонуємо, розраховані на всі групи здоров'я і забезпечують всебічну тренування всього тіла. Спорт у нас - це не тільки корисна фізичне навантаження, але і цікаве і дружнє спілкування! Спортивні ігри в нашому таборі проходять в повній відповідності з дитячої розвиваючої методикою. Ми нікого не змушуємо займатися спортом, не встановлюємо жорстких графіків і нормативів, навпаки, зацікавлюємо своїм прикладом і надаємо свободу вибору. Спортивні ігри: футбол на елітному футбольному полі, волейбол, баскетбол, настільний теніс, настільний футбол, веселі старти. Потрібні серйозні навантаження? Качаємо м'язи в тренажерному залі і показуємо таланти на спортивних заходах табору з легкої атлетики! Сила, спритність і витривалість будуть гідно винагороджені. КП «ОДМСОК «ПЕРЛИНА ДОНЕЧЧИНИ» - це спортивна країна!

Дива перлини - технології виготовлення ляльок. Виготовлення іграшки - це захоплююче заняття, не тільки гра і розвага, а й спосіб творчого самовираження. Робота над сучасної та народної іграшкою розвиває у дітей уяву, почуття форми і кольору, акуратність і працьовитість. На заняттях в гуртку діти знайомляться з історією походження і різними видами іграшок, вчаться виконувати основні види ручних швів, підбирати матеріали, набивання і пристосування для набивання іграшок, освоюють старовинних і сучасних технологій виготовлення ляльок з будь-якого текстильного матеріалу і створюють безліч м'яких іграшок.