🏕 «Ваші Мрії – наші Крила» або різдвяні канікули для дітей з Донеччини Комунальним підприємством «Обласний дитячо-молодіжний санаторно-оздоровчий комплекс «Перлина Донеччини», за підтримки Донецької обласної державної адміністрації, розпочато 2023 рік впровадженням пілотного проєкту «Здоров’явідновлюючий простір психологічної та фізичної реабілітації дітей «Ваші Мрії – наші Крила». Проєкт реалізується для дітей та батьків з Донецької області у безпечному регіоні країни, на базі санаторію «Карпати», який розташовано в мальовничому селищі Карпати Закарпатської області. На території здравниці знаходиться старовинний палац графа Фрідріха Шенборна, який є пам'яткою архітектури ХІХ століття, оточений парком-дендрарієм з декоративним озером у центрі.

🏕 Мрії дітей про зустріч в колі друзів «Перлини Донеччини» здійснилися! Мрії стали реальністю завдяки співпраці педагогічних команд тренерів Громадської організації «BLACK BELT», мобільної педагогічної команди Комунального підприємства «Перлина Донеччини», батьків та санаторію «Карпати». Всі разом огорнули дітей теплим спілкуванням, креативним оточенням, комфортом.

🏕 Так, 05 січня діти з Донеччини, які неодноразово відпочивали в «Перлині Донеччини», зібралися на різдвяно-новорічну зміну закладу зі всіх куточків нашої країни і навіть з-за кордону. Зазначений проєкт реалізується «Перлиною Донеччини» для дітей та батьків з Донецької області у безпечному регіоні країни, на базі санаторію «Карпати», який розташовано в мальовничому селищі Карпати Закарпатської області.

🏕 На території здравниці знаходиться старовинний палац графа Фрідріха Шенборна, який є пам'яткою архітектури ХІХ століття, оточений парком-дендрарієм з декоративним озером у центрі. В умовах воєнного стану оздоровлення та відпочинок дітей є вкрай важливим, адже паніка, стрес, вимушений переїзд, зміна звичного оточення, розпорядку, перебування у бомбосховищах залишили психологічні та фізичні травми.

Мобільний (виїзний) табір «Мобі – кемп «Арт - квест» для підтримки дітей та батьків, які вимушено перемістилися із Донецької області, прямує до Закарпатської області


🏕 Цього року радісне очікування літніх канікул затьмарила війна. Під час військової агресії з боку російської федерації найбільш постраждалими є діти та їх батьки, які зараз стикаються з наслідками значних психологічних травм, подолання яких потребує кваліфікованої допомоги.


🏕 У зв’язку із військовою агресією з боку російської федерації, активними бойовими діями та тимчасовою окупацією населених пунктів Донецької області, мирне населення області було вимушено переміститись в безпечні регіони країни.

🏕 З метою підтримки дітей та сімей з дітьми, які перемістилися з Донецької області, комунальним підприємством «Обласний дитячо-молодіжний санаторно-оздоровчий комплекс «Перлина Донеччини», за сприянням облдержадміністрації, впроваджується проєкт мобільного табору «Мобі – кемп «Арт - квест», спрямований на емоційне розвантаження, подолання негативного настрою, відкриття в дитині можливості визначити свій шлях перемоги над собою, допомогу в розкритті талантів та здібностей дітей при створенні свого творчого проєкту.

🤸‍♀️ ⛹️‍♀️ 25 липня в місті Ужгород Закарпатської області стартував мобільний (виїзний) табір «Мобі – кемп «Арт - квест» комунального підприємства «Обласний дитячо-молодіжний санаторно-оздоровчий комплекс «Перлина Донеччини» (далі – КП «ОДМСОК» «Перлина Донеччини» для підтримки дітей та батьків, які вимушено перемістилися із Донецької області. 🤸‍♀️ ⛹️‍♀️ В перший день роботи мобільного табору «Мобі – кемп «Арт - квест» КП «ОДМСОК» «Перлина Донеччини» прийняли участь 105 дітей та батьків, які є внутрішньо переміщеними особами.

⛺️ 🤸‍♀️ 26 та 27 липня в місті Ужгород Закарпатської області здійснював свою діяльність мобільний (виїзний) табір «Мобі – кемп «Арт - квест» комунального підприємства «Обласний дитячо-молодіжний санаторно-оздоровчий комплекс «Перлина Донеччини» (далі – КП «ОДМСОК» «Перлина Донеччини») для підтримки дітей та батьків, які вимушено перемістилися із Донецької області. ⛺️ 🤸‍♀️ Основа роботи мобільного табору «Мобі – кемп «Арт - квест» КП «ОДМСОК» «Перлина Донеччини» - це використання елементів арттерапії, спрямованих на психологічне розвантаження та підтримку.

⛺️ 🤸‍♀️ Протягом двох днів роботи мобільного табору «Мобі – кемп «Арт - квест» КП «ОДМСОК» «Перлина Донеччини» захід відвідали 140 дітей та батьків, які є внутрішньо переміщеними особами. ⛺️ 🤸‍♀️ З надзвичайним ентузіазмом та радістю маленькі гості заходу брали участь у 4 майстернях - «Школа Чарівників», де чарівниками були діти, а кожна їхня робота - чарівна казка. Діти та батьки власноруч змайстрували обереги для своїх близьких та рідних, а саме: янголят, ляльок – мотанок та долоньки миру. Також діти та батьки виготовляли браслети, віночки з живих квітів.

🤸‍♀️ ⛺️ 28 липня в місті Мукачево Закарпатської області розпочав свою діяльність мобільний (виїзний) табір «Мобі – кемп «Арт - квест» комунального підприємства «Обласний дитячо-молодіжний санаторно-оздоровчий комплекс «Перлина Донеччини» (далі – КП «ОДМСОК» «Перлина Донеччини»), для підтримки дітей та батьків, які вимушено перемістилися із Донецької області, в якому взяли участь 50 осіб. 🤸‍♀️ ⛺️ Діти та батьки взяли участь у 4 майстернях, які підготував колектив мобільного табору «Мобі – кемп «Арт - квест» КП «ОДМСОК» «Перлина Донеччини», де вони власноруч змайстрували обереги своїми руками, а саме: «Берегиня Миру та Злагоди – лялька – мотанка, «Оберег єднання» - фенічка з побажаннями, робили мініатюри «Рецепти настрою».

⛹️‍♀️ 🤸‍♀️ 02 серпня в селищі Великобийгань Берегівського району Закарпатської області продовжує свою діяльність мобільний (виїзний) табір «Мобі – кемп «Арт - квест» комунального підприємства «Обласний дитячо-молодіжний санаторно-оздоровчий комплекс «Перлина Донеччини» (далі – КП «ОДМСОК» «Перлина Донеччини»), для підтримки дітей та батьків, які вимушено перемістилися із Донецької області, в якому взяли участь 35 осіб.

⛹️‍♀️ 🤸‍♀️ Діти та батьки брали активну участь у веселих музично – танцювальних етюдах та музично-танцювальних руханках. Сьогоднішній день дітлахам та їх батькам приніс нові враження, яскраві емоції та гарний настрій.

⛺️ 🤸‍♀️ 04 серпня в місті Свалява Закарпатської області продовжує свою діяльність мобільний (виїзний) табір «Мобі – кемп «Арт - квест» комунального підприємства «Обласний дитячо-молодіжний санаторно-оздоровчий комплекс «Перлина Донеччини» (далі – КП «ОДМСОК» «Перлина Донеччини»), для підтримки дітей та батьків, які вимушено перемістилися із Донецької області, в якому взяли участь 25 осіб. ⛺️ 🤸‍♀️ Сьогодні захід розпочався з танцювально-ігрових руханок, під час яких знімалася емоційна напруга, діти розвантажувалися і були готові працювати у творчих майстернях. ⛺️ 🤸‍♀️ Також діти та батьки прийняли участь у енергетичній грі – перевтілення «Подаруй другу настрій».

Подаруй дитині Різдвяне Диво!

🎁 🎄 За підтримки облдержадміністрації в області проведено благодійну акцію «Подаруй дитині Різдвяне Диво!» для дітей, які опинились в складних життєвих обставинах.
🎁 🎄 Метою акції стало бажання, щоб діти Донецької області, які опинились в складних життєвих обставинах, зустрілися зі справжнім Різдвяним Дивом, - дивом людської доброти, любові та чуйності, - чого, можливо, так не вистачає в нашому світі.
🎁 🎄 Об’єднавши зусилля небайдужих можна зробити багато добрих справ, зокрема, здійснити дитячу мрію.
🎁 🎄 3 січня 2022 року комунальне підприємство «Перлина Донеччини» радісно зустріло на зимову відпочинкову зміну 132 дитини, в тому числі 42 дитини в рамках обласної благодійної акції «Подаруй дитині Різдвяне Диво!».
🎁 🎄 Діти, які отримали путівку в рамках зазначеної благодійної акції, – діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти, один із батьків яких загинув у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, вихованці будинків сімейного типу, діти, що мешкають на лінії зіткнення, діти, які є внутрішньо переміщеними особами, діти з багатодітних родин, діти з інвалідністю, діти з малозабезпечених родин.
🎁 🎄 Під час зміни діти проведуть 10 незабутніх днів під опікою Санта Клауса, стануть учасниками фестивалю Різдвяних Вертепів в Святогірському лісі в затишних обіймах «Перлини Донеччини».
🎁 🎄 Попереду у дітей - казкові пригоди: експромт-театр «Детективна агенція «Як Санта загубився», фестиваль Різдвяних Вертепів, квести та ігри, флешмоби, дослідницькі лабораторії, віртуальні музеї, творчі майстерні, що відкриються в сніговій Резиденції Санти, снігові забави, колядки та щедрівки.
🎁 🎄 Бажаємо дітям веселого відпочинку, яскравих емоцій, нових друзів та гарного настрою!

Запрошуємо Вас долучитися до Обласної Благодійної Акції «ПОДАРУЙ ДИТИНІ РІЗДВЯНЕ ДИВО!» та подарувати - купити путівку(путівки) в "Перлину Донеччини" таким дітям, які опинилися в складній життєвій ситуації відпочинок в «Перлині Донеччини». ВИ ДОБРИЙ ЧАРІВНИК для дітей, які найбільше потребують казкових вражень.

УВАГА!
ОБЛАСНА БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ
«Подаруй дитині Різдвяне Диво!»

за підтримки Донецької обласної державної адміністрації
для дітей, які опинилися в складній життєвій ситуацію (діти з притулків, вихованці дитячих будинків, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування тощо)

Започаткована Комунальним підприємством «Обласний дитячо-молодіжний санаторно-оздоровчий комплекс
«ПЕРЛИНА ДОНЕЧЧИНИ»
за власні кошти подарує Різдвяне Диво 10 дітям, які будуть запрошені до комплексу на відпочинкову зміну з 3 по 12 січня 2022 року
Запрошуємо Вас приєднатися до нашої акції та подарувати знедоленим дітям Різдвяне Диво!

ДАВАЙТЕ РАЗОМ ПОДАРУЄМО ДІТЯМ РІЗДВЯНЕ ДИВО!

ПРИЄДНУЙТЕСЯ!
Наш телефон 0505247871
e-mail: perlynadon@gmail.com
www.perlynadon.org

Цікаво і барвисто пройшла презентація програми табору на другу зміну 2021 р Деї з разнигх міст Донеччини показали свої вміння і таланти. Чудовий настрій і хороший заряд енергії отримали хлопчики і дівчатка які приїхали відпочивати в Перлину Донеччини.

Наші діти такі спортивні, забавні і життєрадісні. Вони впевнено йдуть у своєму житті з позитивним настроєм і мріями. І ми хочемо, щоб це літо запам'яталося їм як мить хорошого і невимушеного спілкування з друзями.

«Перлина під різними кутами»…Під таким гаслом пройшов конкурсний фото-квест. Діти не просто знайомилися з комплексом, а робили оригінальні фото, знімали маленькі відео, ділилися враженнями.

Приготування фондю - це цікаво, пізнавально і смачно. Під час проведення вечірніх посиденьок діти із задоволенням самостійно роблять для себе і друзів ці ласощі.

Єднання з природою, контакт з представниками фауни - один з головних напрямків роботи в нашому комплексі. Катання на конях не тільки цікава розвага, але і важлива психологічна терапія для дітей проживають в нашому місті.

В Перлині Донеччини проведено оновлення спортивного стадіону. Хлопчики і дівчатка з радастью і інтересом провели перші "Веселі старти" на найкрасивішому дитячому стадіоні України.

Харчування. Збалансоване харчування - це запорука правильного розвитку дитини. Саме тому нашими поварами впроваджуються кращі технології дитячого харчування за розробками Дмитра Клопотенка, М.І. Снігура, З.Т. Корешково

Наші діти такі спортивні, забавні і життєрадісні. Вони впевнено йдуть у своєму житті з позитивним настроєм і мріями. І ми хочемо, щоб це літо запам'яталося їм як мить хорошого і невимушеного спілкування з друзями.

Цікаво і барвисто пройшла презентація програми табору на першу зміну 2021 р Деї з разнигх міст Донеччини показали свої вміння і таланти. Головними героями цього вечора стали персонажі з фільму "Джуманджі" і "Гаррі Поттер". Чудовий настрій і хороший заряд енергії отримали хлопчики і дівчатка які приїхали відпочивати в Перлину Донеччини.

IT CAMP "Portal" - Створює атмосферу присутності кожної дитини в єдиному віртуаальному просторі, можливість спілкування з однолітками та викладачами, отримання власного творчого продукту. Програма курсу для молодшої вікової категорії: Створення об'єктів из MINECRAFT в 3D. Розробка власної 2D ігри. Дитина самостійно створює власного супергероя і змушує його проживати запропанований сценарій. Знайомство із стилями комп'ютерної графіки.

Допоможе в розкритті творчих здібностей дитяча театральна студія, що працює Перлині Донеччини. Під керівництвом професійних педагогів і акторів діти віком від 8 до 13 років навчаться азам акторського мистецтва і максимально розкриють свій потенціал. Заняття в гуртку допоможуть не тільки стати творчою особистістю, а й стабілізують емоційну сферу дитини, зроблять його більш цілеспрямованим, уважним і доброзичливим.

Дитяча хореографія розвиває не тільки фізичні здібності молодого організму, але і вибудовує творчі основи особистості: поєднання музики, рухів і драматичного мистецтва виробляє художній смак дитини, а також сприяє розвитку його загальної культури та інтелекту. Органічне поєднання руху, музики, гри формує атмосферу позитивних емоцій, які в свою чергу розкріпачують дитини, роблять її поведінку природним і красивим.

У кожному таборі свої традиції, свої правила, свої особливості. Табори бувають різні, але абсолютно безглуздо питати, який табір був краще, або яка зміна мені більше сподобалася ... У кожного табору, як у походу - свої якісь моменти, які всім особливо запам'яталися, улюблені ігри і слівця, улюблені епізоди ... Мені подобається атмосфера, яка виходить в нашему таборі - коли кожен вкладає свій шматочок в цю строкату мозаїку, і паззл складається на рідкість красивий. Мені подобаються ці люди, великі і маленькі.

Дискотеки в таборі проходять приблизно раз в три-чотири дні. Ді-джей професійно і креативно підходить до проведення кожного такого вечора. Саме тому ми проводимо 3 - 4 тематичні дискотеки за зміну. ! Ти соромишся танцювати? - в нашому таборі це не проблема! Крім дитячої танцювальної анімації, що проходить на початку кожної дискотеки, раз в зміну ми проводимо захід під назвою «СтарТін»!

Пісочна анімація сприяє розвитку дрібної моторики рук, уяви, координації, формуванню мови ... Відбувається розвиток обох півкуль мозку: як правого - відповідає за творче мислення, за допомогою якого ми можемо складати і фантазувати, так і лівого - відповідає за логічне мислення і аналіз. Саме дотик до найдрібніших частинок пісочку не залишить нікого байдужим і терапевтичний ефект від пісочної анімації відбувається сам по собі, як за помахом чарівної палички ...

Уроки кулінарії у Перлині Донеччини. У дитячому віці світ сприймається по-іншому: як якесь чарівне і приголомшливе простір. І диво в очах дитини можуть втілювати часом найпростіші речі: домашні тварини, яскраве сонце на вулиці, присутність батьків поруч або, скажімо, допомога мамі в приготуванні кулінарних страв. На очах дитини абсолютно окремі продукти перетворюються в красиве і смачне блюдо за лічені хвилини.

Відео уроки в Перлині Донеччини. Курс з відеомонтажу поєднує в собі творчість і технічні навички. Хлопці навчаться створювати свої перші відеошедевр, придумуючи, знімаючи і монтуючи кращі кадри. Вони освоять техніки монтажу в редакторі відео Movavi - нарізку кадрів, створення ефектів, титри, роботу з аудіорядом. Дізнаються як знімати класні кадри на звичайний телефон і навчаться працювати з професійною відеокамерою, GoPro і квадрокоптера.

Це не просто знання, це творчість, а творчість передбачає спілкування з кожною дитиною, як з цікавою і унікальною особистістю! У творчості не буває зайвих людей, або тих, у кого щось не виходить. Місце знайдеться кожному. Скромні і вдумливі - прекрасно пишуть тексти і складають сценарії. Терплячі і зосереджені - відмінно підходять на роль режисерів монтажу.

Харчування. Збалансоване харчування - це запорука правильного розвитку дитини. Саме тому нашими поварами впроваджуються кращі технології дитячого харчування за розробками Дмитра Клопотенка, М.І. Снігура, З.Т. Корешкової.

Стартувала друга зміна сезону 2020. До нас прибули діти з різних куточків нашого області. Радісно зустрічали їх наші тютори, які підготували невеличкий концерт для всіх дітей. З хорошим настроєм і позитивними емоціями ми відкрили осінню зміну 2020!

Увечері 18 вересня дітей познайомили з красивими місцями дитячого оздоровчого центру. Розповіли про традиції і інтересніх фактах. Багато дітей отдіхают в таборі первій раз і для них Перлина стала справжнім відкриттям.

Конструкторське бюро ідей "Коловорот успіху" Родзинкою нашої Перлини Донеччини є дитяче конструкторське бюро ідей, яке зібрало в єдиний коловорот справжніх винахідників. Діти з натхненням працюють над розробленням нового іміджу сучасного дитячого центру, який складається з пригод, організації віртуальних подорожей по країна та світу. Яскравим моментом стало розроблення власної валюти ...., визначення цікавинок та взяття їх в аренду для проведення заходів. Нестандартні, цікаві, приголомшливі ідеї і задоволення від ігрових моментів.

Кімната досліджень та експриментів Для юних дослідників розроблено програму "Наукові канікули". Нескінченні запитання, які ставлять діти, черех власну допитливість, та знаходження шляхів іх вирішення. Тільки у нас діти покажуть вам як змінеться структура води при слуханні музики. Створять власні заморожені картини "Дружба води з природою". Кожного вразить малювання свічкою по воді та надзвичайне розкриття квітки бажання. Для дітей старшого віку - програма "Покоління Z". Проект створений для дітей у яких є бажання вчитися спілкуванню, будувати відносини і творчо підходити до вирішення конфліктів та будь-яких життєвих ситуацій. Спілкування й одночасно навчання в ігровій формі. Такий формат допомагає краще пізнати себе і отримати корисний досвід, який обов’язково стане у пригоді в житті.

Квест-кімната "Пригоди Ключика" Хто з нас не мріяв в дитинстві потрапити у справжній світ пригод? Ми запросили дітей здійснити свої мрії. Адже, коли вони закривають за собою двері квест кімнати, то поринають у надзвичайну таємничу атмосферу, забуваючи про все навколо і захопливо розв’язують завдання, знаходять підказки щоб вибратися з чарівної кімнати. Ми намагалися разом з дітьми максимально відтворити автентичну атмосферу і підготувати багато цікавинок та складних завдань, які потрібно вирішити на шляху до виходу. Так що квест-кімната своїх відвідувачів легко не відпустить. Для успіху необхідно спробувати свої сили, застосувати логіку та випробувати їнтуїцію, попрацювати в команді для досягнення головної мети – знайти всі ключики.

Ми з нетерпінням чекали відкриття сезону Літа-2020. І, нарешті, це сталося! 26-27 серпня КП ОДМСОК "Перлина Донеччини" прийняла понад 300 хлопчиків і дівчат з різних міст нашої області. Перед зустріччю дітей комлекс був підготовлений відповідно до діючих санітарних вимог, проведено генеральне прибирання із застосуванням дезінфікуючих засобів. У всіх місцях перебування дітей встановлені дозатори з антисептиками, кожні дві години проходить спеціальна обробка дверних ручок і всіх поверхонь. Дітям регулярно вимірюють температуру. Всі співробітники їдальні працюють в масках і рукавичках. Створено запас дезінфікуючих засобів, масок і рукавичок на всі зміни. Співробітники табору успішно пройшли медичний огляд і інструктаж по роботі з дітьми в умовах карантину. Для дітей організовано п'ятиразове харчування та проживання в комфортних корпусах. Молоді та енергійні тютори допоможуть кожній дитині знайти заняття до душі і повноцінно відпочити. Тим більше що в "Перлині Донеччини" йде реалізація програми "табір в таборі", завдяки якій, діти зможуть не тільки цікаво відпочити, а й дізнаються багато корисного, зможуть реалізувати свій власний творчий проект. Ми створили всі умови для того, щоб на 21 день діти поринули разом з нами в єдиний простір гри, творчості, досліджень, спілкування та натхнення!

Перлина донеччини - відкриття Sport Camp. Дивіться і радійте тому, що наші діти такі спортивні, забавні і життєрадісним. Вони впевнено йдуть у своєму житті з позитивним настроєм і мріями. І ми хочемо, щоб ті літо запам'яталося їм як мить хорошого і невимушеного спілкування з друзями. Наші діти непосиди і тому ми влаштовуємо веселі ігри, естафети та змагання. Ласкаве сонечко, чисте повітря і інструктори професіонали створюють умови для комфортного заняття спортом. Активності, які ми пропонуємо, розраховані на всі групи здоров'я і забезпечують всебічну тренування всього тіла. Спорт у нас - це не тільки корисна фізичне навантаження, але і цікаве і дружнє спілкування! Спортивні ігри в нашому таборі проходять в повній відповідності з дитячої розвиваючої методикою. Ми нікого не змушуємо займатися спортом, не встановлюємо жорстких графіків і нормативів, навпаки, зацікавлюємо своїм прикладом і надаємо свободу вибору. Спортивні ігри: футбол на елітному футбольному полі, волейбол, баскетбол, настільний теніс, настільний футбол, веселі старти. Потрібні серйозні навантаження? Качаємо м'язи в тренажерному залі і показуємо таланти на спортивних заходах табору з легкої атлетики! Сила, спритність і витривалість будуть гідно винагороджені. КП «ОДМСОК «ПЕРЛИНА ДОНЕЧЧИНИ» - це спортивна країна!

Дива перлини - технології виготовлення ляльок. Виготовлення іграшки - це захоплююче заняття, не тільки гра і розвага, а й спосіб творчого самовираження. Робота над сучасної та народної іграшкою розвиває у дітей уяву, почуття форми і кольору, акуратність і працьовитість. На заняттях в гуртку діти знайомляться з історією походження і різними видами іграшок, вчаться виконувати основні види ручних швів, підбирати матеріали, набивання і пристосування для набивання іграшок, освоюють старовинних і сучасних технологій виготовлення ляльок з будь-якого текстильного матеріалу і створюють безліч м'яких іграшок.